KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395367

nr 1539 5367

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Sevilla, monogramsignerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 21x25 cm

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 18:25:46

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren